“Nagyon finom volt a torta. Gusztusos díszítés, csomagolás. Nagyon jól kiérződtek a gyümölcsök ízei.
“Általában nem szoktam értékelni, de ez a torta minden várakozást felülmúlóan finom volt és ráadásul még csodaszép is!
Üdítően könnyű, a fanyar passió és a friss eper, a könnyű, ízletes piskóta igazi tavaszi bűntudat-mentes, egészséges szülinapi tortaként szerepelt az asztalon és mindenki imádta! Köszönjük!
“Minden isteni volt, illetve az extra kérésünket is maradéktalanul teljesítették (allergia miatti változtatás).
“Finom, könnyű, nem túl édes, igazi tavaszi torta!
“Nagyon finom, habos, fanyar-savanykás, nagyon szép torta volt. Mindenkinek ízlett. :)
Szereted a sütiket? Mi is, ezért csináljuk az oldalt! Az oldal sütiket (cookie-kat) használ a legjobb felhasználói élmény érdekében. Tudj meg többet