“Nagyon kellemes, üdítő, könnyed torta. Az egész családnak nagyon ízlett, kicsiknek és nagyoknak egyaránt.
“Minden isteni volt, illetve az extra kérésünket is maradéktalanul teljesítették (allergia miatti változtatás).
“Nagyon finom, habos, fanyar-savanykás, nagyon szép torta volt. Mindenkinek ízlett. :)
“Könnyed gyümölcsös volt, ami a nyári melegben kifejezetten jól esett fogyasztani. Pont annyira volt édes és savanyú amennyire kellett. Köszönjük, nagyon finom volt.
“Isteni volt. Ilyen finom vegán tortát még sehol sem ettem!
Szereted a sütiket? Mi is, ezért csináljuk az oldalt! Az oldal sütiket (cookie-kat) használ a legjobb felhasználói élmény érdekében. Tudj meg többet