“Nagyon finom volt a torta! Nagyon segítőkész barátságos ügyintézők.
Minden információt megkaptam amire szuksegem volt. Koszonok mindent!
“Nagyon finomak és gyönyörű szépek voltak a torták. A szállitás gyors volt, pontos és nagyon kedves volt a futár. :)
“Nagyon finom igazán frissítő az íze ebben a nagy melegben
“Nagyon finom volt és igazán esztétikus. :)
“A kiszállítás, mint mindig, most is szuper volt, kedves és pontos volt a kiszállító hölgy. A torta pedig könnyű, volt és minden rétegben remekül keveredett a pisztácia és a csoki íze. Köszönjük szépen.
Szereted a sütiket? Mi is, ezért csináljuk az oldalt! Az oldal sütiket (cookie-kat) használ a legjobb felhasználói élmény érdekében. Tudj meg többet