“Gyönyörűséges volt a torta, mennyei az íze és a születésnaposnak nagyon nagy örömet és meglepetést szerzett.
Köszönöm
“A torta isteni volt, könnyed, kevés piskóta, két személy részére tökéletes méret.
A szállítás gyors, pontos.
“Isteni volt. Ilyen finom vegán tortát még sehol sem ettem!
“Pontos kiszállítás,szép dobozban. Pompásan díszített torták, könnyű és igen finom volt mindkettő a nyári melegben is!
“A férjemnek tartottuk a szülinapját, sós karamellás tortára esett a választás. A torta pazar volt, akárcsak a kiszállítás, a futár rugalmassága. Mi már tudjuk, hogy honnan rendeljük a következő tortát. Nagyon szépen köszönjük, csak így tovább!
Szereted a sütiket? Mi is, ezért csináljuk az oldalt! Az oldal sütiket (cookie-kat) használ a legjobb felhasználói élmény érdekében. Tudj meg többet