“A torta gyönyörű volt és nagyon finom. A szállítás is pontos volt. Nagyon szépen köszönjük.
“Még sosem rendeltem "minden mentes" tortát, de ez nagyon finom volt, könnyű,pikáns és nagyon szép volt, gyorsan elfogyott Külön köszönöm a szép dobozt. A kiszállításnál is minden rendben volt.
“Különleges volt a torta.
“A Borkonyha tortáit próbáltuk; a Mák-szilva-vanília maga volt a tökély, harmonikus ízkombináció, épp megfelelő, csak enyhe, kellemes édességgel. A Trópusi répatorta is igazán különleges volt; friss és fanyar citrusos, eközben igazán édes is, a vérbeli édesszájúak igényeire szabva. Mindkét tortában remekül érződtek az ígért ízek, a sokszínű összetevők.
Szereted a sütiket? Mi is, ezért csináljuk az oldalt! Az oldal sütiket (cookie-kat) használ a legjobb felhasználói élmény érdekében. Tudj meg többet