“Koszonom a nagyon finom es gyonyuru tortakat.A kiszallitas nagyon professzionalis volt.
“Elképesztően finom volt! A torta hűtve érkezett, és a futár is nagyon kedves volt.
“A torta nagyon szep volt es ahogy hallottam, isteni! A kiszallitast kulon csillagos 5-ossel ertekelem, mert megvartak, hogy a (most mar) sogorom hazaerjen es igy ez a torta lett az eskuvoi tortajuk masnap! :)
Nagyon szepen koszonom!
“Minden tökéletes volt pontos, precíz, ízletes, prémium minőség. Köszönjük
Szereted a sütiket? Mi is, ezért csináljuk az oldalt! Az oldal sütiket (cookie-kat) használ a legjobb felhasználói élmény érdekében. Tudj meg többet