“Születésnapi meglepitorta volt. Időben érkezett, nagyon finom volt, meglepi sikerült, öröm, boldogság! Köszönet érte! :)
“Nem csak nagyon finom volt, de egy igazi műalkotás, éppen olyan, mint a képen!
“Különleges íz élmény, házhoz szállítva igazi meglepetés volt :) csak ajánlani tudom
“Következő alkalommal is innen rendelek, hatalmas sikere volt, és nagyon finom volt, mindenkinek ízlett.
“A férjemnek tartottuk a szülinapját, sós karamellás tortára esett a választás. A torta pazar volt, akárcsak a kiszállítás, a futár rugalmassága. Mi már tudjuk, hogy honnan rendeljük a következő tortát. Nagyon szépen köszönjük, csak így tovább!
Szereted a sütiket? Mi is, ezért csináljuk az oldalt! Az oldal sütiket (cookie-kat) használ a legjobb felhasználói élmény érdekében. Tudj meg többet