“Nagyon ízlett, köszönjük szépen! Jó krémes és egyáltalán nem tömény, teljes ízharmónia. Igazi csokicsoda, szívből ajanlom minden csoki imádónak! :)
“Nagyon finom volt a torta és nagyon különleges! Köszönjük!!
“Istenien harmonizáltak az ízek. A tejcsoki selymes íze a banán kompóttal eszméletlen finom A rétegek közt megbújó robbanó cukor felidézte gyermekkoromat amikor tágott szájjal hallgattuk ahogy robban.
“Mennnyei, mennyei, mennyei!!!!!!!!
Egyszerűen elvarazsolt mindenkit! Mind látványra és ízre egyaránt!!
“Harmonikus ízvilág.
Szereted a sütiket? Mi is, ezért csináljuk az oldalt! Az oldal sütiket (cookie-kat) használ a legjobb felhasználói élmény érdekében. Tudj meg többet