Betöltés circle

Málna - csokoládé mousse (glutén- és cukormentes)

5.0/5 (151)
Sötét, kakaós, gluténmentes piskóta alapon friss málna és egy selymes csokoládés málna réteg, amelyet könnyű tejcsokoládé mousse-szal fedünk, végül tejcsokoládés bevonóval borítjuk be. A torta cukor- és gluténmentes, díszítése a fotón szereplőtől eltérhet. A gluténmentes tortánknál fontos tudni, hogy a műhelyünk nem gluténmentes. Bár a gluténmentes termékeink kizárólag gluténmentes alapanyagokból készülnek, és minden esetben nagyon körültekintően járunk el, viszont műhelyünkben - tekintettel annak nem gluténmentességére - a keresztszennyezést nem tudjuk maximálisan elkerülni.
ár:
135 hűségpontot kapsz a termék megvásárlása után, ha törzsvásárló vagy!
mennyiség:
6 szelet:
14 cm 4,5 cm 2 nap
8 szelet:
16 cm 4,5 cm 2 nap
12 szelet:
20 cm 4,5 cm 2 nap
16 szelet:
22 cm 4,5 cm 2 nap
Már nem először rendeltem innen. Mindig finom , friss tortát kaptam. Ha süteményre van szükségünk csak őket keressük. Bátran ajánlom mindenkinek, hiszen minden igényt kielégítenek.
Szuper volt minden, szállítás időben es rendben zajlott, az édességek finomak és gusztusosak voltak. Szuper szolgáltatás, csak ajánlani tudom.
Nagyon finom, kellemes és lágy ízek teljes harmóniában, tökéletes külalakkal. Gyors és kedves kiszállítás.
Idèznèm az ünnepeltet : "Életem legfinomabb tortája, de miért kellett erre 77 évet várni? Két lehelet, szaftos piskóta között vastag, vajas málnás krém! Holnap folytatom!" A meglepetés is telejesen jòl sikerült, profi csapatmunka! Még sok ilyet!
Nagyon szép és finom volt a torta. A kiszállítás is rendben volt!


Kosaram 0